סודות במשפחה - הימורים

שרלין נאבקת להסתיר את ההתמכרות להימורים

קוד הטמעה לקליפתיעודי פסיכולוגיה

הסדרה 'סודות במשפחה' נוגעת במיומנות בדברים שנוגעים לרובנו יותר מכל: יחסים במשפחה הקרובה.  במשך 13 פרקים אנחנו נחשפים לסיפורים שונים, המסופרים בכנות ובפתיחות ועם הרבה אהבה ותקווה. ילדים, הורים ואחים מספרים זה על זה ועל עצמם, על הקשיים, הנפילות, האסונות, ההפתעות וגם על התאוששות ויציאה לחיים חדשים.
'סודות במשפחה' הופקה בקנדה, אבל גיבוריה ונושאיה מדברים לכולנו, נוגעים לכל אדם באשר הוא: הורה אלים, ילד מיוחד, אח חריג, אהבה אסורה ועוד.
לא כל הסודות בפרקים האלה הם סודות אפלים. חלקם פשוט מייצגים מציאות אחרת. זהו גם כוחה של הסדרה ולכן בחרנו להכליל אותה באתר: היא לא מביאה בהכרח את הסיפורים הגדולים מהחיים (אם כי חלק מהפרקים בהחלט כן), אלא גם את הדברים שרבים כל כך יכולים להזדהות איתם ולהזיל דמעה בגללם.

בפרק זה, הימורים, שרלין, אם לשתי בנות חושפת את סודה - התמכרות להימורים. היא הסתירה אותו טוב כלכך מאחורי חזות ביתית מנומנמת, עד שבנותיה לא האמינו שהיא מכורה, כאשר התוודתה.
בנוסף לכל, שרלין התאהבה בבן זוג שמכור גם הוא.. למרוצי סוסים.
היא פונה לטיפול ומנסה להתמודד ולנצח את ההתמכרות.
המסגרת הסיפורית של הסרט הוא סביב הרצון של שרלין לצאת לסעוד במסעדה, במקום בו יש מכונות מזל. היא נחושה להיות לידן ועדיין לא להמר. משפחתה חושבת שהיא מותחת את החבל יותר מדי.

:

הפריט כבר התווסף


מסלול של כבר קיים בסל הקניות שלך!

לחצו על המשך כדי להחליף את מסלול הרכישה.

צפייה בסרט המלא - סודות במשפחה - הימורים

סרטים שאולי תאהבו:

loader